Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wobler Bonito Kleń 3.5cm 3.5g F -17N
Wobler Bonito Kleń 3.5cm 3.5g F -17N

Index: E3.5F-17N


Długość: 3.50 cm
Typ: Pływający
Waga: 3.50 g

14.50 zł
Inne serie producenta
Promocje wg kategorii
15.00 zł     37.50 zł
10.00 zł     16.00 zł
45.00 zł     63.00 zł
Mandula Chełm Hand Made
9.20 zł     14.20 zł
Bonito Mateusz Wargocki
Bonito Mateusz Wargocki
Polskie woblery. Każdy wobler jest indywidualnie testowany w rzecznym nurcie. Gwarantuje to ich zamierzoną, charakterystyczną powtarzalną pracę. Wszystkie woblery pracują agresywnie, nawet przy wolnym ściąganiu. Doskonale pracują ściągane w poprzek nurtu, z nurtem, jak i pod prąd, nie wykładając się na boki. Woblery sprawdzają się podczas łowienia na przelewach, w nurcie z przytrzymaniem oraz podczas trolingu.
Oryginalny kanciasty kształt steru sprawia, że wobler pracuje naturalnie i stabilnie z łatwością pokonując naturalne przeszkody. Stery są wykonane z poliwęglanu odpornego na złamania. W wyniku wielu lat doświadczeń udało się uzyskać efekt lekkiego odejścia woblera w bok po kilku obrotach korbka kołowrotka, co znacznie poprawia łowność przynęty i tym samym nieco wyręcza wędkarza z dodatkowych czynności.
Korpusy są wykonane z pianki poliuretanowej o odpowiednio dobranych proporcjach. Gwarantuje to, że nawet po uszkodzeniu w wyniku brania dużego drapieżnika wobler nie nasiąka wodą i nie zmienia swoich właściwości.
Oczko i stelaż woblera wykonane są z nierdzewnego drutu, dając niezawodność i stabilność konstrukcji oraz możliwość kształtowania indywidualnie akcji poprzez podginanie oczka. Zbrojone w kotwice VMC poprzez kółeczka łącznikowe Kostal.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.