Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Bonito Mateusz Wargocki Woblery Krąpik Cena już od 15.50 zł Pokaż produkty

Wobler Krąpik to typowo rzeczna przynęta o drobnej migoczącej pracy do obławiania przelewów i płytkich raf kamienistych. Idealny do połowu jazi , kleni , okoni i pstrągów. * Głębokość pracy: do 0,5 metra * Zbrojone w kotwice VMC poprzez kółeczka łącznikowe Kostal.
Opublikuj:
Krąpik 3.5cm - Sinking
Krąpik 3.5cm - 04S
Krąpik 3.5cm - 04S

Index: S3.5S-04


Długość: 3.50 cm
Gatunek: Pstrąg
Gatunek : Okoń, Kleń, Jaź
Głębokość nurkowania: 50 cm
Typ: Tonący
Waga: 3.50 g

15.50 zł
Krąpik 3.5cm - 33S
Krąpik 3.5cm - 33S

Index: S3.5S-33


Długość: 3.50 cm
Gatunek: Pstrąg
Gatunek : Okoń, Kleń, Jaź
Głębokość nurkowania: 50 cm
Typ: Tonący
Waga: 3.50 g

15.50 zł
Inne serie producenta
Promocje wg kategorii
26.00 zł     54.50 zł
13.00 zł     18.00 zł
7.00 zł     13.20 zł
15.00 zł     31.50 zł

Woblery Krąpik

Wobler Krąpik to typowo rzeczna przynęta o drobnej migoczącej pracy do obławiania przelewów i płytkich raf kamienistych. Idealny do połowu jazi , kleni , okoni i pstrągów.

* Głębokość pracy: do 0,5 metra
* Zbrojone w kotwice VMC poprzez kółeczka łącznikowe Kostal.
Bonito Mateusz Wargocki
Bonito Mateusz Wargocki
Polskie woblery. Każdy wobler jest indywidualnie testowany w rzecznym nurcie. Gwarantuje to ich zamierzoną, charakterystyczną powtarzalną pracę. Wszystkie woblery pracują agresywnie, nawet przy wolnym ściąganiu. Doskonale pracują ściągane w poprzek nurtu, z nurtem, jak i pod prąd, nie wykładając się na boki. Woblery sprawdzają się podczas łowienia na przelewach, w nurcie z przytrzymaniem oraz podczas trolingu.
Oryginalny kanciasty kształt steru sprawia, że wobler pracuje naturalnie i stabilnie z łatwością pokonując naturalne przeszkody. Stery są wykonane z poliwęglanu odpornego na złamania. W wyniku wielu lat doświadczeń udało się uzyskać efekt lekkiego odejścia woblera w bok po kilku obrotach korbka kołowrotka, co znacznie poprawia łowność przynęty i tym samym nieco wyręcza wędkarza z dodatkowych czynności.
Korpusy są wykonane z pianki poliuretanowej o odpowiednio dobranych proporcjach. Gwarantuje to, że nawet po uszkodzeniu w wyniku brania dużego drapieżnika wobler nie nasiąka wodą i nie zmienia swoich właściwości.
Oczko i stelaż woblera wykonane są z nierdzewnego drutu, dając niezawodność i stabilność konstrukcji oraz możliwość kształtowania indywidualnie akcji poprzez podginanie oczka. Zbrojone w kotwice VMC poprzez kółeczka łącznikowe Kostal.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.