Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Daiwa Wędki teleskopowe Legalis Tele Trout

Cena już od 197.00 zł Pokaż produkty

Stworzony specjalnie do połowu pstrągów. Filigranowe wędki Legalis Trout stworzone zostały specjalnie do łowienia w pstrągowych stawach. Smukłe, dobrze wyważone blanki świetnie leżą w dłoni i bez trudu posyłają sbirulino oraz bombarda na bardzo konkretne odległości. Czułe szczytówki zapewniają optymalną sygnalizację brań, a półparaboliczne blanki skutecznie neutralizują wszelkie szarpnięcia i ucieczki zaciętych okazów. Rewelacyjne wędki o wysokiej klasy wykończeniu w doskonałej relacji ceny do jakości. ► Lekki blank z włókna węglowego ► Przelotki Titanum Oxide ► Oczko haczyka
Opublikuj:
Wędka Daiwa Legalis Tele Trout 3.60m 5-25g
Wędka Daiwa Legalis Tele Trout 3.60m 5-25g

Index: 11760-365


Ciężar wyrzutowy: 5-25 g
Długość transportowa: 126 cm
Ilość części: TELE
Waga: 160.00 g

197.00 zł
Wędka Daiwa Legalis Tele Trout 3.90m 5-25g
Wędka Daiwa Legalis Tele Trout 3.90m 5-25g

Index: 11760-395


Ciężar wyrzutowy: 5-25 g
Długość transportowa: 126 cm
Ilość części: TELE
Waga: 160.00 g

208.00 zł
Wędka Daiwa Legalis Tele Trout 4.20m 5-25g
Wędka Daiwa Legalis Tele Trout 4.20m 5-25g

Index: 11760-425


Ciężar wyrzutowy: 5-25 g
Długość transportowa: 126 cm
Ilość części: TELE
Waga: 165.00 g

219.00 zł

Wędki teleskopowe Legalis Tele Trout

Stworzony specjalnie do połowu pstrągów. Filigranowe wędki Legalis Trout stworzone zostały specjalnie do łowienia w pstrągowych stawach. Smukłe, dobrze wyważone blanki świetnie leżą w dłoni i bez trudu posyłają sbirulino oraz bombarda na bardzo konkretne odległości.
Czułe szczytówki zapewniają optymalną sygnalizację brań, a półparaboliczne blanki skutecznie neutralizują wszelkie szarpnięcia i ucieczki zaciętych okazów.
Rewelacyjne wędki o wysokiej klasy wykończeniu w doskonałej relacji ceny do jakości.
► Lekki blank z włókna węglowego
► Przelotki Titanum Oxide
► Oczko haczyka
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.