Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Mivardi Nowość 2020 Igła do kulek MC heavy boilie needle Cena już od 15.00 zł Pokaż produkty

Mocna, solidna i trwała igła do kulek proteinowych z wycięciem. Nadaje się do zakładania najtwardszych kulek i innych odpornych przynęt na włos.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
15.00 zł     25.50 zł
49.00 zł     99.00 zł
20.00 zł     44.00 zł
103.00 zł     170.00 zł
49.00 zł     99.00 zł
40.00 zł     57.50 zł
5.10 zł     8.00 zł

Igła do kulek MC heavy boilie needle

Mocna, solidna i trwała igła do kulek proteinowych z wycięciem. Nadaje się do zakładania najtwardszych kulek i innych odpornych przynęt na włos.
Mivardi
Mivardi
MIVARDI to największa marka sprzętu wędkarskiego z Czech i ważna marka w regionie Europy Środkowej.
W wyborze produktów M-CARP oferujemy sprzęt dla bezkompromisowych wędkarzy karpiowych. Główna część sprzętu wędkarskiego Mivardi skupia się na wędkowaniu feeder, match i spinningu, jednak to nie wszystko.
W asortymencie marki znajduje się sprzęt również i dla wędkarzy łowiących sumy czy preferujących morskie wyprawy.
Marka Mivardi powstała po raz pierwszy w 2004 roku i od tego czasu znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę, koncentrując się na sprzęcie karpiowym, feederowym i matchowym. Produkty MIVARDI są obecnie używane przez tysiące zadowolonych wędkarzy w całej Europie.
Celem MIVARDI jako marki jest oferowanie sprzętu wędkarskiego lepszej jakości niż u naszych konkurentów, przy zachowaniu tych samych poziomów cenowych. Zawsze kładziemy nacisk na dokładny projekt techniczny każdego produktu, funkcjonalność, ścisły wybór użytych materiałów, a także standardy jakości i produkcji, które wyróżniają MIVARDI.
W naszym asortymencie znajdziesz wiele produktów pochodzących od naszego ekskluzywnego zespołu projektowego i projektowego. Nowe pomysły, rozwiązania techniczne i innowacje oferowane przez nasze produkty często są zgodne z życzeniami naszych klientów, którzy stale wymagają coraz bardziej zaawansowanych produktów. MIVARDI często tworzy specjalne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne, które nie są oferowane przez inne marki.
W mało prawdopodobnym przypadku problemu ze wszystkimi produktami MIVARDI zawsze otrzymasz szybką naprawę. Używamy tylko oryginalnych części zamiennych, a pełna obsługa posprzedażna jest dostępna w całym asortymencie naszych produktów.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.