Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 57919 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Shakespeare Silniki elektryczne Sigma Cena już od 840.00 zł Pokaż produkty

Silniki przystosowane są do pracy z różnej wielkości łodziami i różnią się między sobą uciągiem. Każdy silnik Shakespeare został zaprojektowany i wyprodukowany z użyciem najnowocześniejszych technologii, a projektanci kładli szczególny nacisk na ochronę środowiska. Ponad stuletnia tradycja Shakespeare w połączeniu z nowymi technologiami XXI wieku oferuje wędkarzom to co najlepsze, czyli czyste i niezawodne silniki potrafiące poradzić sobie w każdych warunkach na wodzie. 2 lata gwarancji.
Opublikuj:
Silnik elektryczny
Promocja!
Silnik elektryczny Sigma 44LB

Index: 1189329


Ilość biegów: 5/2 (Przód/tył)
Max ciężar łodzi: 930 kg
Siła ciągu: 44 lb

840.00 zł
Silnik elektryczny Sigma 54LB - odporny na słoną wodę
Promocja!
Silnik elektryczny Sigma 54LB - odporny na słoną wodę

Index: 1189330


Ilość biegów: 5/2 (przód/tył)
Max ciężar łodzi: 1150 kg
Siła ciągu: 54 lb

1015.00 zł
Inne serie producenta
Promocje wg kategorii
640.00 zł     1015.00 zł
520.00 zł     840.00 zł

Silniki elektryczne Sigma

Silniki przystosowane są do pracy z różnej wielkości łodziami i różnią się między sobą uciągiem. Każdy silnik Shakespeare został zaprojektowany i wyprodukowany z użyciem najnowocześniejszych technologii, a projektanci kładli szczególny nacisk na ochronę środowiska.
Ponad stuletnia tradycja Shakespeare w połączeniu z nowymi technologiami XXI wieku oferuje wędkarzom to co najlepsze, czyli czyste i niezawodne silniki potrafiące poradzić sobie w każdych warunkach na wodzie.

2 lata gwarancji.
Shakespeare
Shakespeare
Firma Shakespeare od lat cieszy się wielką renomą wśród wędkarzy na całym świecie a szczególnie europejskim i amerykańskim. Tak wielkie zaufanie zdobyła dzięki ponad stuletniej tradycji w produkcji sprzętu wędkarskiego najwyższej jakości.Wszystkie modele charakteryzują się relatywnie dużą mocą, dużą energooszczędnością a przede wszystkim niezawodnością,
Każdy silnik Shakespeare został zaprojektowany i wyprodukowany z użyciem najnowocześniejszych technologii, a projektanci kładli szczególny nacisk na ochronę środowiska.
Ponad wiekowa tradycja w połączeniu z nowymi technologiami oferuje wędkarzom to co najlepsze, czyli czyste i niezawodne silniki potrafiące poradzić sobie w każdych warunkach na wodzie.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.