Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Prorex Jigi TG Cover Jig Cena już od 5.23 € Pokaż produkty

Jig z wolframową główką może być używany w połączeniu z gumową imitacją lub jako samodzielna przynęta. Specjalny kształt główki Cover Jig dobrze nadaje się na wody pełne zawad, gdyż bardzo skutecznie redukuje ilość zaczepów. Osłona nad ostrzem haka umożliwia połów pośród wodnej roślinności.
Opublikuj:
Prorex TG Cover Jig 8g - blue gill
Prorex TG Cover Jig 8g - blue gill

Index: 15429-008


Waga: 8.00 g

5.23 €
Prorex TG Cover Jig 8g - zarigani
Prorex TG Cover Jig 8g - zarigani

Index: 15429-108


Waga: 8.00 g

5.23 €
Prorex TG Cover Jig 8g - summer craw
Prorex TG Cover Jig 8g - summer craw

Index: 15429-208


Waga: 8.00 g

5.23 €
Promocje wg kategorii
1.05 €     2.93 €
3.95 €     3.26 €
1.40 €     2.88 €

Jigi TG Cover Jig

Jig z wolframową główką może być używany w połączeniu z gumową imitacją lub jako samodzielna przynęta. Specjalny kształt główki Cover Jig dobrze nadaje się na wody pełne zawad, gdyż bardzo skutecznie redukuje ilość zaczepów.
Osłona nad ostrzem haka umożliwia połów pośród wodnej roślinności.
Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.