Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Prorex Jigi TG Multi Jig Cena już od 5.47 € Pokaż produkty

Ten kształt główki umożliwia agresywniejszą prezentację, niż inne formy. Świetnie spisuje się podczas połowu z dodatkowym twisterem lub imitacją ryby nałożoną na hak. Osłona nad ostrzem haka umożliwia połów w mocno zarośniętych obszarach. Główka wykonana z wolframu.
Opublikuj:
Prorex TG Multi Jig 10g - blue gill
Prorex TG Multi Jig 10g - blue gill

Index: 15428-010


Waga: 10.00 g

5.47 €
Prorex TG Multi Jig 10g - zarigani
Prorex TG Multi Jig 10g - zarigani

Index: 15428-110


Waga: 10.00 g

5.47 €
Promocje wg kategorii
3.02 €     4.19 €
2.33 €     3.72 €
12.09 €     18.14 €

Jigi TG Multi Jig

Ten kształt główki umożliwia agresywniejszą prezentację, niż inne formy. Świetnie spisuje się podczas połowu z dodatkowym twisterem lub imitacją ryby nałożoną na hak. Osłona nad ostrzem haka umożliwia połów w mocno zarośniętych obszarach.
Główka wykonana z wolframu.
Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.