Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Prorex Przynęty Mini Jig Cena już od 4.33 € Pokaż produkty

Mały mini pilker do połowu okoni, pstrągów i boleni. Jego kształt umożliwia uzyskiwanie ekstremalnych odległości wyrzutowych. Podczas opadania kolebie się z dużą częstotliwością, rozbłyskując holograficzną folią na bokach. Małe modele 5 i 7g bardzo dobrze nadają się do połowu pod lodem!
Opublikuj:
Prorex Mini Jig 3.5cm 5g
Prorex Mini Jig 3.5cm 5g - matt chart
Prorex Mini Jig 3.5cm 5g - matt chart

Index: 15308-805


Długość: 35 mm
Waga: 5.00 g

4.33 €
Promocje wg kategorii
Mandula Chełm Hand Made
2.28 €     3.49 €
2.33 €     6.86 €
3.02 €     4.19 €
1.05 €     2.05 €

Przynęty Mini Jig

Mały mini pilker do połowu okoni, pstrągów i boleni.

Jego kształt umożliwia uzyskiwanie ekstremalnych odległości wyrzutowych. Podczas opadania kolebie się z dużą częstotliwością, rozbłyskując holograficzną folią na bokach.

Małe modele 5 i 7g bardzo dobrze nadają się do połowu pod lodem!
Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.