Wędki Overseas XT II Inshore
Responsywny blank i mocny dolnik zapewniają precyzyjne rzuty oraz pewną kontrolę przynęty podczas przybrzeżnego łowienia morskich drapieżników.
Penn Overseas XT II Inshore to seria wędzisk zaprojektowana do łowienia w wodach przybrzeżnych, szczególnie tam, gdzie liczy się szybka reakcja blanku, skuteczne zacięcie i stabilność podczas holu.
Lekka, a jednocześnie mocna konstrukcja dobrze sprawdza się przy prowadzeniu przynęt na większym dystansie. Ergonomiczna rękojeść z pianki EVA o wysokiej gęstości pomaga utrzymać pewny chwyt także podczas długiego łowienia i dynamicznych brań.
- szybka akcja ułatwiająca kontrolę przynęty i skuteczne zacięcie,
- mocny dolnik wspierający hol walecznych ryb morskich,
- wieloczęściowa konstrukcja wygodna w transporcie,
- ergonomiczny uchwyt EVA poprawiający komfort podczas długich wypraw.
Nie musi wozić ze sobą rezerwowego kołowrotka wędkarz używający sprzętu marki
Penn. Od 1933 roku dba się w firmie o to, by nie komplikować konstrukcji wytwarzanych w Pennsylwanii. Produkują także wspaniałe
wędki Penn: morskie, spinningowe, castingowe, trolingowe i muchowe.
W 1933 roku w niewielkim warsztacie w Filadelfii, w stanie Pensylwania, OTTO HENZE wybudował pierwszy multiplikator. Przedstawiciele Penn Fishing Tackle Mfg. Co. podkreślają od 65 lat, że Henze skonstruował nie tylko kołowrotek, ale wręcz kawałek historii światowego wędkarstwa.
Taką opinię zrozumie każdy, kto wie, ile
kołowrotki Penn znaczą dla Amerykanów.
Pure Fishing Europe SAS
65 Avenue Kleber
75116 Paris
France
Manufacturer’s electronic address (an email address or a URL that allows customers to contact the manufacturer): stuart.houston@purefishing.com