Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 55720 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Jaxon Podbieraki wędkarskie Trust Cena już od 44.00 zł Pokaż produkty

Podbieraki z 1-elementowym uchwytem i stałą, sztywną ramą kosza. Kosz składany. Podbieraki PL-AZ120X i PL-AZ150XC posiadają gumowaną siatkę.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
6.00 zł     9.50 zł
5.00 zł     8.10 zł
4.30 zł     8.20 zł
5.00 zł     11.40 zł
130.00 zł     213.00 zł
6.00 zł     9.60 zł

Podbieraki wędkarskie Trust

Podbieraki z 1-elementowym uchwytem i stałą, sztywną ramą kosza. Kosz składany.
Podbieraki PL-AZ120X i PL-AZ150XC posiadają gumowaną siatkę.
Jaxon
Jaxon
Działamy na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.