Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 64496 produktów!
O nas
Internetowy sklep wędkarski Fishing-Mart został założony w roku 2002 przez Czesława Stryczka człowieka z duszą zaprzedaną wędkarstwu, a jednocześnie z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem biznesowym w bardzo krótkim czasie wdarł się na sam szczyt rankingu najlepszych sklepów wędkarskich w Polsce.
Od samego początku założeniem firmy było oferowanie wędkarzom bardzo szerokiej oferty sprzętu, od krętlika po namiot czy echosondę. Obowiązywała też zasada - Fishing Mart sprzedaje tylko dobry sprzęt. Nie dominującą w tamtym czasie taniznę, ale najlepsze światowe i polskie marki, od klasy średniej po sam top. Dlatego też od samego początku sklep postawił na strategicznych partnerów w postaci:

- Design Fishing (Dragon, Salmo, Mustad, Geoff Anderson, Scotty)
- Normark Polska (Rapala, Plano, Minn Kota, Humminbird, VMC, Storm, SeaFox)
- Jaxon (firma w 2008 roku zaliczona do 10 najlepszych marek wg pisma Angling International)
- Svendsen Sport (Okuma, Prologic, Scierra, Imax, Savage Gear, Lenz)
- Daiwa-Cormoran
- Pure Fishing (Penn, Abu, Berkley, Spiderwire, Mitchell, Sebile)

Magazyn w Bielsku-Białej, będący jednocześnie siedzibą firmy, szybko stał się zbyt mały i po przeprowadzce, a później modernizacji ma dziś aż 1100 m2 powierzchni!

Dziś stały asortyment dostępny w Fishing Mart to około 50.000 artykułów, które pozwalają na perfekcyjne realizowanie najbardziej zindywidualizowanych potrzeb klientów. Jedziesz na Lofoty? Na sumy z Ebro? Trociowe otwarcie na Morrum? Zimowy hardcore na Bornholmie? Szczupaki ze szkierów? Pstrągi w Borach Tucholskich? A może Alaska i łososie? Surfcasting z plaży w Gambii? Nie ma problemu, w Fishing Mart skompletujesz sprzęt na każdą wyprawę. Podstawowa zasada polityki handlowej firmy brzmi wg Czesława Stryczka: "Wsłuchuj się w potrzeby rynku". I to właśnie dzięki niej firma buduje swój program, dopasowany do zmieniających się potrzeb polskich wędkarzy.

Firma posiada również zarejestrowany znak towarowy. Świadectwo rejestracji dostępne jest pod linkiem https://www.fishing-mart.com.pl/storage/files/certyfikat.pdf

Dane informacyjne firmy
Dostępny pod adresem www.fishing-mart.com.pl sklep internetowy Fishing-Mart prowadzony jest przez Fishing-Mart Sp. z o.o. .

a). Dane rejestrowe:
,,Fishing-Mart" Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 69
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 547-216-85-48
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS 0000649358
Kapitał zakładowy: 2.800.000 PLN


b). Dane adresowe / kontaktowe:
Fishing-Mart
ul. Partyzantów 69
43-316 Bielsko-Biała
tel. 033 499 26 41
033 499 26 43
033 496 35 70
(opłata wg. cennika właściwego operatora)

email: salon@fishing-mart.com.pl

Reklamacje prosimy kierować na na adres e-mail:
reklamacje@fishing-mart.com.pl
lub telefonicznie na nr tel. 33 496-35-70
(opłata wg. cennika właściwego operatora)