Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Daiwa Kołowrotki Windcast QDA * Cena już od 566.00 zł Pokaż produkty

Windcast QDA harmonijnie łączy i wykorzystuje wszelkie innowacje wymagane przez nowoczesny połów karpiowy. Ponadczasowy design, koniczna, aluminiowa szpula zapewniająca optymalne odległości wyrzutu, sprężynowy klips HIP chroniący żyłkę, hamulec QD dający możliwość dopasowania się do zmiennych warunków w łowisku oraz w trakcie holu. Mechanizm Digigear II gwarantuje optymalne przeniesienie siły i płynną, lekką pracę. Windcast Spod N Mark QDA o przełożeniu 5.5:1 i prędkości zwijania wynoszącej 120cm idealnie współpracuje z ciężkimi rakietami zanętowymi. 4 łożyska kulkowe (w tym 1 CRBB) Quick Drag system hamulcowy QD Air Rotor Blokada obrotów wstecznych Infinite Anti-Reverse Przekładnia DIGIGEAR® II System ślimakowego posuwu szpuli Wormshaft Kabłąk Air Bail Rolka prowadząca Twist Buster® II Aluminiowa szpula do dalekich rzutów Aluminiowa szpula zapasowa Klips na żyłkę HIP Sprężyna kabłąka o wydłużonej żywotności Kabłąk zamykany ręcznie
Opublikuj:
Daiwa Windcast QDA 5500

Index: 10159-550


Ilość łożysk: 4
Pojemność szpuli: 0.35/460 mm/m
Przełożenie: 4.9:1
Szpula zapasowa: jest
Waga: 630.00 g

566.00 zł
Daiwa Windcast QDA 5000 LD

Index: 10159-600


Ilość łożysk: 4
Pojemność szpuli: 0.35/530 mm/m
Przełożenie: 4.9:1
Szpula zapasowa: jest
Waga: 615.00 g

566.00 zł
Promocje wg kategorii
6.50 zł     11.00 zł
8.50 zł     14.20 zł
11.40 zł     17.60 zł
8.90 zł     12.70 zł
4.50 zł     8.40 zł
14.80 zł     24.60 zł
5.60 zł     8.00 zł
24.30 zł     38.00 zł

Kołowrotki Windcast QDA *

Windcast QDA harmonijnie łączy i wykorzystuje wszelkie innowacje wymagane przez nowoczesny połów karpiowy.
Ponadczasowy design, koniczna, aluminiowa szpula zapewniająca optymalne odległości wyrzutu, sprężynowy klips HIP chroniący żyłkę, hamulec QD dający możliwość dopasowania się do zmiennych warunków w łowisku oraz w trakcie holu.
Mechanizm Digigear II gwarantuje optymalne przeniesienie siły i płynną, lekką pracę.

Windcast Spod N Mark QDA o przełożeniu 5.5:1 i prędkości zwijania wynoszącej 120cm idealnie współpracuje z ciężkimi rakietami zanętowymi.

 • 4 łożyska kulkowe (w tym 1 CRBB)

 • Quick Drag system hamulcowy QD

 • Air Rotor

 • Blokada obrotów wstecznych Infinite Anti-Reverse

 • Przekładnia DIGIGEAR® II

 • System ślimakowego posuwu szpuli Wormshaft

 • Kabłąk Air Bail

 • Rolka prowadząca Twist Buster® II

 • Aluminiowa szpula do dalekich rzutów

 • Aluminiowa szpula zapasowa

 • Klips na żyłkę HIP

 • Sprężyna kabłąka o wydłużonej żywotności

 • Kabłąk zamykany ręcznie
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.