Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Daiwa Nowość 2022

Wędki spinningowe Daiwa Caldia Extra Fast Spinning

Cena już od 492.00 zł Pokaż produkty

Wraz z modelami wędek Caldia Extra Fast oferuje dwa wędziska przeznaczone specjalnie do łowienia dużymi i ciężkimi przynętami oraz do łowienia głęboko schodzącymi, ciężkimi i agresywnie pracującymi woblerami. Akcja wędzisk charakteryzuje się dużą mocą w dolniku, ale z odpowiednio miękką szczytówką. Dzięki temu prezentacja ciężkich przynęt i walka z dużymi okazami nawet w najtrudniejszych warunkach nie stanowi dla tej serii żadnego problemu! Idealny wybór do łowienia popularnymi chatterbaitami! Idealne wędki do łowienia z łodzi!
Opublikuj:
Wędka Daiwa Caldia Extra Fast Spinning 2.05m 20-60g
Nowość 2022!
Wędka Daiwa Caldia Extra Fast Spinning 2.05m 20-60g

Index: 11425-205


Ciężar wyrzutowy: 20-60 g
Długość: 205.00 cm
Długość transportowa: 106 cm
Ilość części: 2
Waga: 130.00 g

492.00 zł
Wędka Daiwa Caldia Extra Fast Spinning 2.25m 20-60g
Nowość 2022!
Wędka Daiwa Caldia Extra Fast Spinning 2.25m 20-60g

Index: 11425-225


Ciężar wyrzutowy: 20-60 g
Długość: 225.00 cm
Długość transportowa: 116 cm
Ilość części: 2
Waga: 135.00 g

508.00 zł
out of stock icon Produkt niedostępny

Wędki Caldia Extra Fast Spinning

Wraz z modelami wędek Caldia Extra Fast oferuje dwa wędziska przeznaczone specjalnie do łowienia dużymi i ciężkimi przynętami oraz do łowienia głęboko schodzącymi, ciężkimi i agresywnie pracującymi woblerami.
Akcja wędzisk charakteryzuje się dużą mocą w dolniku, ale z odpowiednio miękką szczytówką. Dzięki temu prezentacja ciężkich przynęt i walka z dużymi okazami nawet w najtrudniejszych warunkach nie stanowi dla tej serii żadnego problemu!
Idealny wybór do łowienia popularnymi chatterbaitami! Idealne wędki do łowienia z łodzi!
Daiwa
Daiwa

Daiwa - wędki, kołowrotki, linki, przynęty sztuczne


Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
Marka słynie na całym świecie z produkcji kołowrotków Daiwa, wędek, wysokiej jakości linek wędkarskich, a także przynęt. Oczywiście w asortymencie znajdują się produkty do praktycznie każdej metody
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.