Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Dragon Kołowrotki NanoLITE XT60C FD

Cena już od 61.00 zł Pokaż produkty

lekkie kołowrotki spinningowe

Kołowrotki spinningowe hybrydowe, zaprojektowane specjalnie do lekkiego spinningu, wyposażone w nowatorską, bardzo płytką szpulę i super lekką, grafitową korbkę, łączące duraluminium z grafitem. Konstrukcja wykonana została według tzw. koncepcji „V”. Korpus i rotor kołowrotka NanoLITE XT60C FD wytwarzane są z superlekkiego materiału grafitowego o nazwie XT60C, o strukturze opartej na wydłużonych, wysoko przetworzonych włóknach węglowych. Pozwoliło to na redukcję masy kołowrotka w porównaniu do aluminium o około 20% i zwiększenie sztywności całej konstrukcji o ponad 50%. Elementy metalowe wycięto mechanicznie na obrabiarkach sterowanych numerycznie, w Systemie Optymalizacji Jakości – QOS. Kołowrotek Dragon NanoLite XT60C ma bardzo „miękką” i płynną pracę, spotykaną w tylko modelach z najwyższych półek. • Korpus i rotor wykonane z superlekkiego i sztywnego kompozytu grafitowego XT60C • Hybrydowa, duraluminiowo-grafitowa szpula „V” o zmniejszonej pojemności, przystosowana do bardzo żyłek i plecionek o niewielkiej średnicy • Główna przekładnia klasy HEG, frezowana w mosiądzu...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
160.00 zł     254.00 zł
13.00 zł     18.00 zł

Kołowrotki NanoLITE XT60C FD

Kołowrotki spinningowe hybrydowe, zaprojektowane specjalnie do lekkiego spinningu, wyposażone w nowatorską, bardzo płytką szpulę i super lekką, grafitową korbkę, łączące duraluminium z grafitem. Konstrukcja wykonana została według tzw. koncepcji „V”. Korpus i rotor kołowrotka NanoLITE XT60C FD wytwarzane są z superlekkiego materiału grafitowego o nazwie XT60C, o strukturze opartej na wydłużonych, wysoko przetworzonych włóknach węglowych.

Pozwoliło to na redukcję masy kołowrotka w porównaniu do aluminium o około 20% i zwiększenie sztywności całej konstrukcji o ponad 50%. Elementy metalowe wycięto mechanicznie na obrabiarkach sterowanych numerycznie, w Systemie Optymalizacji Jakości – QOS.

Kołowrotek Dragon NanoLite XT60C ma bardzo „miękką” i płynną pracę, spotykaną w tylko modelach z najwyższych półek.

• Korpus i rotor wykonane z superlekkiego i sztywnego kompozytu grafitowego XT60C
• Hybrydowa, duraluminiowo-grafitowa szpula „V” o zmniejszonej pojemności, przystosowana do bardzo żyłek i plecionek o niewielkiej średnicy
• Główna przekładnia klasy HEG, frezowana w mosiądzu i superduralu
• 9 japońskich łożysk kulkowych + łożysko oporowe
• Korbka hybrydowa, duraluminiowo-grafitowa
• Rurkowy kabłąk o supertwardej powierzchni
• Ceramiczna rolka kabłąka, zabezpieczająca przed skręcaniem żyłki
• Multitarczowy, hermetyzowany hamulec przedni w szpuli
• Całkowite zabezpieczenie systemu hamulca przed dostępem wody
• Pełne, dynamiczne wyważenie obracających się elementów.
Dragon
Dragon

Sprzęt wędkarski Dragon


Sprzęt wędkarski Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.