Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Drennan Nowość 2021 Kulki Bandit Dumbells Cena już od 19.30 zł Pokaż produkty

Drennan Bandit Dumbells 8/10MM Inky Squid - Nowe dumbellsy typu sinking (tonące) przeznaczone do łowienia na metode. Ich czarny niespotykany kolor jest bardzo atrakcyjny dla ryb, dumbellsy dodatkowo zostały wzbogacone ekstraktem z kałamarciny. Opakowanie zawiera pellety o średnicy 8mm. Drennan Bandit F1 Dumbells MIX - Najnowsza propozycja firmy Drennan na rok 2016. Podczas testów pellety wykazały niebywałą skuteczność na łowiskach komercyjnych. Są to dumbellsy typu PopUp czy pływaki. Opakowanie zawiera dumbellsy o średnicy 6mm i 10mm w pięciu kolorach: białym, żółtym, pomarańczowym, różowym i czarnym. Drennan Bandit F1 Dumbells Tutti Frutti - Najnowsza seria przynęt do 'methody' firmy Drennan była opracowywana przez wiele miesięcy, aby wszystkie ich składniki były jak najlepszej jakości, a zapachy naturalne i bardzo intensywne. Zapach Tutti Frutti jest to mieszanka owoców cytrusowych z przeważającym aromatem pomarańczy. Pudełeczko zawiera pellety o średnicy 6mm. Montujemy je przy haczyku za pomocą gumek lub stoperów pushstop. Drennan Bandit F1 Dumbells Pineapple - Najnowsza...
Opublikuj:
Drennan Bandit Dumbells 8/10MM Inky Squid
Nowość 2021!
Drennan Bandit Dumbells 8/10MM Inky Squid

Index: TBBD810IS


Rodzaj kulek: Dumbells

19.30 zł
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - Pineapple
Nowość 2021!
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - Pineapple

Index: TBFD06PP


Rodzaj kulek: Dumbells
Smak / aromat: Ananas
Średnica: 6.00 mm

19.30 zł
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - Scopex
Nowość 2021!
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - Scopex

Index: TBFD06SS


Rodzaj kulek: Dumbells
Smak / aromat: Scopex
Średnica: 6.00 mm

19.30 zł
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - Tutti Frutti
Nowość 2021!
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - Tutti Frutti

Index: TBFD06TF


Rodzaj kulek: Dumbells
Smak / aromat: Tutti Frutti
Średnica: 6.00 mm

19.30 zł
Drennan Bandit F1 Dumbells 10mm - MIX
Nowość 2021!
Drennan Bandit F1 Dumbells 10mm - MIX

Index: TBPUD10MFF


Rodzaj kulek: Dumbells
Średnica: 10.00 mm

21.50 zł
out of stock icon Produkt niedostępny
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - MIX
Nowość 2021!
Drennan Bandit F1 Dumbells 6mm - MIX

Index: TBPUF06MFF


Rodzaj kulek: Dumbells
Średnica: 6.00 mm

21.50 zł
Promocje wg kategorii
4.50 zł     7.70 zł
185.00 zł     267.00 zł
7.00 zł     15.30 zł
21.00 zł     29.50 zł

Kulki Bandit Dumbells

Drennan Bandit Dumbells 8/10MM Inky Squid - Nowe dumbellsy typu sinking (tonące) przeznaczone do łowienia na metode. Ich czarny niespotykany kolor jest bardzo atrakcyjny dla ryb, dumbellsy dodatkowo zostały wzbogacone ekstraktem z kałamarciny. Opakowanie zawiera pellety o średnicy 8mm.

Drennan Bandit F1 Dumbells MIX - Najnowsza propozycja firmy Drennan na rok 2016. Podczas testów pellety wykazały niebywałą skuteczność na łowiskach komercyjnych. Są to dumbellsy typu PopUp czy pływaki. Opakowanie zawiera dumbellsy o średnicy 6mm i 10mm w pięciu kolorach: białym, żółtym, pomarańczowym, różowym i czarnym.

Drennan Bandit F1 Dumbells Tutti Frutti - Najnowsza seria przynęt do 'methody' firmy Drennan była opracowywana przez wiele miesięcy, aby wszystkie ich składniki były jak najlepszej jakości, a zapachy naturalne i bardzo intensywne. Zapach Tutti Frutti jest to mieszanka owoców cytrusowych z przeważającym aromatem pomarańczy. Pudełeczko zawiera pellety o średnicy 6mm. Montujemy je przy haczyku za pomocą gumek lub stoperów pushstop.

Drennan Bandit F1 Dumbells Pineapple - Najnowsza seria przynęt do 'methody' firmy Drennan była opracowywana przez wiele miesięcy, aby wszystkie ich składniki były jak najlepszej jakości, a zapachy naturalne i bardzo intensywne. Zapach Pineapple Punch jest to mieszanka ananasa oraz kwasu masłowego. Słodko-gorzka mieszanka jest rewelacyjną koncepcją na największe okazy. Pudełeczko zawiera pellety o średnicy 6mm. Montujemy je przy haczyku za pomocą gumek lub stoperów pushstop.

Drennan Bandit F1 Dumbells Scopex - Najnowsza seria przynęt do 'methody' firmy Drennan była opracowywana przez wiele miesięcy, aby wszystkie ich składniki były jak najlepszej jakości, a zapachy naturalne i bardzo intensywne. Zapach Scopex Syrup jest to mieszanka bardzo słodkiego syropu kukurydzianego. Jest on nie do odparcia dla karpi, linów i leszcy. Pudełeczko zawiera pellety o średnicy 6mm. Montujemy je przy haczyku za pomocą gumek lub stoperów pushstop.
Drennan
Drennan
Drennan Spade
Reprezentacja Anglii jest jedną z najsilniejszych drużyn współczesnego wędkarstwa wyczynowego. Zawodnicy wraz z trenerami opracowali wiele metod połowu, które z zazdrością są podglądane i naśladowane przez drużyny z innych krajów. Dzięki jej doświadczeniom oraz we współpracy z firmą Drennan, głównym sponsorem reprezentacji, opracowano wiele rozwiązań technologicznych, które weszły na stałe do kanonu wędkarstwa, będąc przyczyną wielu sukcesów wędkarskich. W oparciu na doświadczeniu zdobytym na arenie międzynarodowej powstały haczyki na każdy typ wód, na którym mogą się odbywać zawody – rzeki, kanały, jeziora – i potrzebny jest solidny hak z zadziorem. Niezwykła precyzja wykonania, dbałość o jakość, a także długie i bardzo wytrzymałe groty czynią z nich potężne narzędzie do połowu ryb. Każdy rozmiar projektowany jest osobno, aby zachować odpowiednią proporcję elementów – kąty wygięcia oraz długości trzonka i grotu są idealnie dopasowane do rozmiaru haka. Dzięki temu indywidualnemu podejściu mają Państwo gwarancję, że wszystkie haki z danej serii będą się cechowały tymi samymi doskonałymi właściwościami. Specjalną właściwością haków Drennan jest idealnie dobrana mieszanka stali. Dzięki niej haki wykonane z grubego drutu zachowują lekkość, nie obciążając zbytnio przynęt, dzięki czemu te pracują naturalniej. Z kolei haki z cienkiego drutu charakteryzują się sztywnością i twardością gwarantującą, że podczas zacięcia nie odegną się. Ostatnią, często niedocenianą cechą haków jest mikrozadzior. Ze względu na niewielki rozmiar zadziora podczas nawlekania przynęty nie ulega ona uszkodzeniu. Zaś podczas zacinania mikrozadzior stawia mniejszy opór niż tradycyjne, duże zadziory, przez co ryba zacięta jest perfekcyjnie i nie ma możliwości, aby się spięła. Haczyki Drennan są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie haków na rynku.

Drennan Reds
Seria haczyków w czerwonym kolorze. Przeznaczone do łowienia na małe przynęty, a w szczególności na ochotkę. Czerwony kolor zlewa się z przynętą, tworzy całość, dzięki czemu haczyk staje się niewidoczny dla ryby. Niezwykła precyzja wykonania z wysokiej jakości materiału (stal węglowa), dzięki której haczyki zachowują odpowiednią sprężystość, oraz mikrozadzior i chemicznie ostrzony grot gwarantują produkt najwyższej jakości dla profesjonalistów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.