Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Drennan Nowość 2021 Kulki Method Boilies Cena już od 19.30 zł Pokaż produkty

Najnowsza seria przynęt do 'methody' firmy Drennan była opracowywana przez wiele miesięcy, aby wszystkie ich składniki były jak najlepszej jakości, a zapachy naturalne i bardzo intensywne. Pudełeczko zawiera kulki o średnicy 8mm oraz 10mm. Zapach Crab&Krill jest wyjątkowo drażniący dla ludzkiego nosa, ale jesiotry i karpie nie będą w stanie mu się oprzeć. Inky Squid - Ich czarny niespotykany kolor jest bardzo atrakcyjny dla ryb, kulki dodatkowo zostały wzbogacone ekstraktem z kałamarnicy.
Opublikuj:
Kulki Drennan Method Boilies Mixed 8mm & 10mm - Crab & Krill
Nowość 2021!
Kulki Drennan Method Boilies Mixed 8mm & 10mm - Crab & Krill

Index: TBMB810CK


Rodzaj kulek: Kulki zanętowe
Smak / aromat: Kryl

19.30 zł
out of stock icon Produkt niedostępny
Kulki Drennan Method Boilies Mixed 8mm & 10mm - Inky Squid
Nowość 2021!
Kulki Drennan Method Boilies Mixed 8mm & 10mm - Inky Squid

Index: TBMB810IS


Smak / aromat: Kałamarnica
Średnica: 8.00 mm

19.30 zł
Promocje wg kategorii
7.00 zł     15.30 zł
20.00 zł     31.40 zł
27.00 zł     41.00 zł
16.00 zł     24.00 zł

Kulki Method Boilies

Najnowsza seria przynęt do 'methody' firmy Drennan była opracowywana przez wiele miesięcy, aby wszystkie ich składniki były jak najlepszej jakości, a zapachy naturalne i bardzo intensywne. Pudełeczko zawiera kulki o średnicy 8mm oraz 10mm.

Zapach Crab&Krill jest wyjątkowo drażniący dla ludzkiego nosa, ale jesiotry i karpie nie będą w stanie mu się oprzeć.

Inky Squid - Ich czarny niespotykany kolor jest bardzo atrakcyjny dla ryb, kulki dodatkowo zostały wzbogacone ekstraktem z kałamarnicy.
Drennan
Drennan
Drennan Spade
Reprezentacja Anglii jest jedną z najsilniejszych drużyn współczesnego wędkarstwa wyczynowego. Zawodnicy wraz z trenerami opracowali wiele metod połowu, które z zazdrością są podglądane i naśladowane przez drużyny z innych krajów. Dzięki jej doświadczeniom oraz we współpracy z firmą Drennan, głównym sponsorem reprezentacji, opracowano wiele rozwiązań technologicznych, które weszły na stałe do kanonu wędkarstwa, będąc przyczyną wielu sukcesów wędkarskich. W oparciu na doświadczeniu zdobytym na arenie międzynarodowej powstały haczyki na każdy typ wód, na którym mogą się odbywać zawody – rzeki, kanały, jeziora – i potrzebny jest solidny hak z zadziorem. Niezwykła precyzja wykonania, dbałość o jakość, a także długie i bardzo wytrzymałe groty czynią z nich potężne narzędzie do połowu ryb. Każdy rozmiar projektowany jest osobno, aby zachować odpowiednią proporcję elementów – kąty wygięcia oraz długości trzonka i grotu są idealnie dopasowane do rozmiaru haka. Dzięki temu indywidualnemu podejściu mają Państwo gwarancję, że wszystkie haki z danej serii będą się cechowały tymi samymi doskonałymi właściwościami. Specjalną właściwością haków Drennan jest idealnie dobrana mieszanka stali. Dzięki niej haki wykonane z grubego drutu zachowują lekkość, nie obciążając zbytnio przynęt, dzięki czemu te pracują naturalniej. Z kolei haki z cienkiego drutu charakteryzują się sztywnością i twardością gwarantującą, że podczas zacięcia nie odegną się. Ostatnią, często niedocenianą cechą haków jest mikrozadzior. Ze względu na niewielki rozmiar zadziora podczas nawlekania przynęty nie ulega ona uszkodzeniu. Zaś podczas zacinania mikrozadzior stawia mniejszy opór niż tradycyjne, duże zadziory, przez co ryba zacięta jest perfekcyjnie i nie ma możliwości, aby się spięła. Haczyki Drennan są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie haków na rynku.

Drennan Reds
Seria haczyków w czerwonym kolorze. Przeznaczone do łowienia na małe przynęty, a w szczególności na ochotkę. Czerwony kolor zlewa się z przynętą, tworzy całość, dzięki czemu haczyk staje się niewidoczny dla ryby. Niezwykła precyzja wykonania z wysokiej jakości materiału (stal węglowa), dzięki której haczyki zachowują odpowiednią sprężystość, oraz mikrozadzior i chemicznie ostrzony grot gwarantują produkt najwyższej jakości dla profesjonalistów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.