Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

FMFly Imadło Clamp Fly Tying Vise

Cena już od 215.00 zł Pokaż produkty

Wysokiej jakości imadło, którego główne elementy zostały wykonane z aluminium, natomiast szczęki z twardej stali węglowej. Wielkość oraz kształt szczęk predysponuje te imadło do wykonywania najpopularniejszych wzorów much: suche, mokre, nimfy i pstrągowe streamery. Długa dźwignia pozwala na wygodne zaciśnięcie haczyka w szczękach imadła. W zestawie zacisk do stołu.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     13.80 zł
6.50 zł     11.50 zł
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     13.80 zł
9.60 zł     16.00 zł

Imadło Clamp Fly Tying Vise

Wysokiej jakości imadło, którego główne elementy zostały wykonane z aluminium, natomiast szczęki z twardej stali węglowej.
Wielkość oraz kształt szczęk predysponuje te imadło do wykonywania najpopularniejszych wzorów much: suche, mokre, nimfy i pstrągowe streamery.
Długa dźwignia pozwala na wygodne zaciśnięcie haczyka w szczękach imadła.
W zestawie zacisk do stołu.
FMFly
FMFly
Oferta została przygotowana oraz przetestowana przez grupę muszkarzy z południa Polski pod przewodnictwem Krystiana Niemy. Dzięki bezpośredniemu importowi zapewniamy szeroką ofertę produkowanych modeli oraz bardzo atrakcyjne ceny.
W ofercie wiele produktów dla muszkarzy od materiałów i narzędzi do wykonywania much, haczyków produkowanych w cenionych i znanych japońskich i nie tylko fabrykach, a także i inne produkty.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.