Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Jaxon Nowość 2022

Parasole wędkarskie z osłoną Jaxon Variant

Cena już od 298.00 zł Pokaż produkty

Parasole z osłoną dostępne w dwóch wielkościach: VARIANT 240: AK-PLX240FU Długość stelaża czaszy: 240 cm. VARIANT 290: AK-PLX290FU Długość stelaża czaszy: 290 cm.
Opublikuj:

Parasole z osłoną Variant

Parasole z osłoną dostępne w dwóch wielkościach:
VARIANT 240: AK-PLX240FU Długość stelaża czaszy: 240 cm.
VARIANT 290: AK-PLX290FU Długość stelaża czaszy: 290 cm.
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.