Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Nowość 2022 Squid S-Berry Amino Glug Limited Edidion

Cena już od 40.00 zł Pokaż produkty

Dopełnieniem oferty Limited Edition, powstałej w wyniku współpracy ekspertów Massive Baits z ekipą karpiarzy Fishing-Mart jest doskonałej jakości amino-glug. Jest to nic innego jak bardzo wydajny dip o charakterystycznym zapachu, który umożliwi zwabienie okazów dużych cyprinusów. Unikatowe połączenie wielu składników, zapewniające optymalne rozprzestrzenianie się zapachu. Podobnie jak w przypadku kulek, dominującą nutą zapachową jest kalmar oraz truskawka - to połączenie okazało się niezwykle skuteczne podczas testów w sezonie 2019. Produkt limitowany, dostępny jedynie w sieci sklepów Fishing-Mart.
Opublikuj:
Polecane produkty

Squid S-Berry Amino Glug Limited Edidion

Dopełnieniem oferty Limited Edition, powstałej w wyniku współpracy ekspertów Massive Baits z ekipą karpiarzy Fishing-Mart jest doskonałej jakości amino-glug. Jest to nic innego jak bardzo wydajny dip o charakterystycznym zapachu, który umożliwi zwabienie okazów dużych cyprinusów. Unikatowe połączenie wielu składników, zapewniające optymalne rozprzestrzenianie się zapachu. Podobnie jak w przypadku kulek, dominującą nutą zapachową jest kalmar oraz truskawka - to połączenie okazało się niezwykle skuteczne podczas testów w sezonie 2019.
Produkt limitowany, dostępny jedynie w sieci sklepów Fishing-Mart.
Massive Baits
Massive Baits

Massive Baits kulki, pellety


Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego posiadającym markę Massive Baits. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.
Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Baits tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.