Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Mustad Agrafki Mustad Easy Snap

Cena już od 19.00 zł Pokaż produkty

Agrafka do szybkiej wymiany sztucznej muchy (nimfa, mokra, streamer), ale znakomite nadaje się również do bocznego troka. Szczególnie nieocenione podczas chłodniejszych dni oraz o świcie czy zmroku.
Opublikuj:
Snap Hooks 77145-BR - medium #2

Index: ACCSHM


Ilość: 12 szt.

19.00 zł
Snap Hooks 77145-BR - small #3

Index: ACCSHS


Ilość: 12 szt.
Rozmiar: 3

19.00 zł

Agrafki Mustad Easy Snap

Agrafka do szybkiej wymiany sztucznej muchy (nimfa, mokra, streamer), ale znakomite nadaje się również do bocznego troka.
Szczególnie nieocenione podczas chłodniejszych dni oraz o świcie czy zmroku.
Mustad
Mustad
Związki firmy Mustad z polskim rynkiem wędkarskim trwają nieprzerwanie od prawie stu lat. MUSTAD tak głęboko wrósł w tradycję polskiego wędkarstwa, że każdy kto łowił, łowi lub będzie łowił ryby, na każdym kroku musi mieć kontakt z jego wyrobami. Prawie co trzeci haczyk albo kotwica kupowane na świecie pochodzą z firmy, której pełna nazwa brzmi O.Mustad & Son AS. MUSTAD zajmuje poczesne miejsce w historii rozwoju branży wędkarskiej na świecie. Jest przykładem sukcesu, jaki może odnieść konsekwentnie prowadzona, wielopokoleniowa firma oparta na tradycji rodzinnej. Jej historia zaczęła się w 1832 roku, w małym miasteczku Gjovik, w środkowej Norwegii. Niewielka kuźnia, w której produkowano różnego rodzaju wyroby użytkowe, w roku 1877 zaczęła swą przygodę z hakami wędkarskimi. Tak powstała pierwsza na świecie fabryka haczyków i kotwic prze­znaczonych dla zawodowych rybaków i wędkarzy.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.