Pl
En Pl
PLN

Marcel Van Den Eynde

Zanęty i dodatki Marcel Van Den Eynde

Już od wielu lat posiadamy w ofercie doskonałe zanęty najlepszego producenta w tej branży - Marcel Van Den Eynde.
Marcel Van Den Eynde nv jest firmą rodzinną, która istnieje już od ponad 30 lat! W Europie prawdopodobnie nie ma wędkarzy łowiących w wodach słodkich, którzy nie łowią lub choć raz nie łowili przy użyciu naszych produktów.
Gdy Marcel założył swoją firmę, był już osobą bardzo dobrze znaną w środowisku i wraz ze swoimi zanętami stał się prawdziwą legendą sportu wędkarskiego. Równie wyjątkowy jest skład jego zanęt wytwarzanych wyłącznie z najwyższej jakości surowców.
W tym roku jak zwykle proponujemy bogaty wybór zanęt na wszelkiego rodzaju wody, ukierunkowane na konkretne gatunki ryb.
W Europie nie ma kraju, w którym nie sprzedawano by zanęt Van den Eynde; były już nawet eksportowane do Ameryki i Afryki Południowej.
Oprócz zanęt Marcel Van Den Eynde jest producentem doskonałych dodatków zapachowych i smakowych czyniących zanęty jeszcze bardziej skutecznymi, gdyż wabią ryby nawet z bardzo dużych odległości. Szeroka gama atraktorów karpiowych Carp Academy w tym roku została rozbudowana o nowe zapachy Liquid Aroma, biokoncentraty, duże opakowania kulek proteinowych Carp Academy i granulatów zanętowych Carp Pellets.
Zanęty Marcela Van Den Eynde używają między innymi takie sławy wędkarstwa wyczynowego jak wielokrotni indywidualni Mistrzowie Świata Alan Scotthorne i Bob Nudd.