Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

Savage Gear Nowość 2022 Torba Jig Bag

Cena już od 85.00 zł Pokaż produkty

Utrzymuj Twój morski sprzęt wędkarski w ładzie i porządku dzięki gamie zwijanych toreb, portfeli i toreb na jigi, zaprojektowanych specjalnie z myślą o rygorach słonej wody. Ta seria ochroni Twoje jigi i zapobiegnie ich wzajemnemu ocieraniu się, nawet gdy są uzbrojone w dozbrojki. Torby i portfele jigowe pozwalaj na ich pranie. Można umyć portfel i wszystkie jigi bez wyjmowania ich z portfela, a następnie pozwolić wszystkiemu wyschnąć. Po wyschnięciu, możesz po prostu zwinąć lub złożyć portfel lub torbę i jest ona gotowa na następną wyprawę wędkarską. Już nie da się tego bardziej ułatwić. • Odporny na zachlapanie • Oddychająca siatka - umożliwia wysychanie jigów i linek dozbrojek • Trwałą, wzmocniona konstrukcja • Wytrzymałe i trwałe rzepy • Ułatwia czyszczenie i suszenie jigów
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
50.00 zł     136.00 zł
170.00 zł     330.00 zł
32.00 zł     52.00 zł
110.00 zł     185.00 zł

Torba Jig Bag

Utrzymuj Twój morski sprzęt wędkarski w ładzie i porządku dzięki gamie zwijanych toreb, portfeli i toreb na jigi, zaprojektowanych specjalnie z myślą o rygorach słonej wody. Ta seria ochroni Twoje jigi i zapobiegnie ich wzajemnemu ocieraniu się, nawet gdy są uzbrojone w dozbrojki. Torby i portfele jigowe pozwalaj na ich pranie. Można umyć portfel i wszystkie jigi bez wyjmowania ich z portfela, a następnie pozwolić wszystkiemu wyschnąć. Po wyschnięciu, możesz po prostu zwinąć lub złożyć portfel lub torbę i jest ona gotowa na następną wyprawę wędkarską. Już nie da się tego bardziej ułatwić.
• Odporny na zachlapanie
• Oddychająca siatka - umożliwia wysychanie jigów i linek dozbrojek
• Trwałą, wzmocniona konstrukcja
• Wytrzymałe i trwałe rzepy
• Ułatwia czyszczenie i suszenie jigów
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.