Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Sonubaits Nowość 2022 Sweet F1 Original Groundbait

Cena już od 56.00 zł Pokaż produkty

Stworzony do połowu karpi i komercyjnych F1 okazał się rewolucją w nowoczesnych zanętach na bazie mączki rybnej. Okazał się również bardzo skuteczny w przypadku leszczy. Od momentu wprowadzenia na rynek była zanętą wybieraną przez wielu czołowych wędkarzy i okazała się niszczycielska podczas wielu zawodów na wielu różnych łowiskach. Dodając naszą unikalną słodką mieszankę do mixu mączek rybnych i pokruszonych pelletów, stworzyliśmy zanętę, która zaczyna łowić od gwizdka, a dzięki przedłużonej sile aromatów zapewnia pozostanie ryb w łowisku.
Opublikuj:

Sweet F1 Original Groundbait

Stworzony do połowu karpi i komercyjnych F1 okazał się rewolucją w nowoczesnych zanętach na bazie mączki rybnej. Okazał się również bardzo skuteczny w przypadku leszczy.

Od momentu wprowadzenia na rynek była zanętą wybieraną przez wielu czołowych wędkarzy i okazała się niszczycielska podczas wielu zawodów na wielu różnych łowiskach. Dodając naszą unikalną słodką mieszankę do mixu mączek rybnych i pokruszonych pelletów, stworzyliśmy zanętę, która zaczyna łowić od gwizdka, a dzięki przedłużonej sile aromatów zapewnia pozostanie ryb w łowisku.
Sonubaits
Sonubaits
Sonubaits to ceniony na całym świecie producent przynęt, zanęt i pelletów przeznaczonych do wędkarstwa feederowego i Method Feeder a także wędkarstwa gruntowego, spławikowego i karpiowego. Sonubaits jest liderem w dziedzinie nowoczesnych przynęt, dostarczając innowacyjne gamy przynęt, tworzone z pomocą światowej klasy zespołu wędkarzy wyczynowych i specjalistów.

Zanim jakakolwiek przynęta zostanie wypuszczona na rynek, Sonubaits poddaje ją testowi. Dzięki powiązaniom z wędkarzami będącymi na szczycie w Wielkiej Brytanii i całej Europie, możesz mieć pewność, że przynęta, której używasz, została zatwierdzona przez najlepszych. Możesz zobaczyć najlepszych konsultantów w akcji na stronie internetowej Sonubaits.

Co najważniejsze, Sonubaits produkuje ogromną gamę przynęt. Zanęty, pellety, kulki proteinowe, waftersy, dumbellsy, zalewajki, ziarna — naprawdę można znaleźć produkt dopasowany do każdego gatunku ryby. A ich szeroka gama smaków, pozwala do woli mieszać i dopasowywać smaki. Z pewnością używając produktów Sonubaits poprawisz swoje wyniki nad wodą.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.