Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Wędki W3 Powercast-T Cena już od 485.00 zł Pokaż produkty

Wędki castingowe Westin W3 Powercast-T posiadają akcję oraz cechy zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić wymagania skandynawskich łowców drapieżników. Wędziska te przeznaczone są do kołowrotków o stałej szpuli i łowienia woblerami, gumami, obrotówkami, a także przynętami żywymi. Wyposażone w najlepsze japońskie maty węglowe TORAY zapewniające wspaniała akcje i właściwości rzutowe. • Uchwyt kołowrotka: SKS • Przelotki: LTS • Blank: TORAY High Performance Carbon o wspanialej akcji i właściwościach rzutowych
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Abu Garcia
1100.00 zł     1376.00 zł
Abu Garcia
1150.00 zł     1400.00 zł
380.00 zł     590.00 zł
44.00 zł     79.00 zł

Wędki W3 Powercast-T

Wędki castingowe Westin W3 Powercast-T posiadają akcję oraz cechy zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić wymagania skandynawskich łowców drapieżników. Wędziska te przeznaczone są do kołowrotków o stałej szpuli i łowienia woblerami, gumami, obrotówkami, a także przynętami żywymi. Wyposażone w najlepsze japońskie maty węglowe TORAY zapewniające wspaniała akcje i właściwości rzutowe.
• Uchwyt kołowrotka: SKS
• Przelotki: LTS
• Blank: TORAY High Performance Carbon o wspanialej akcji i właściwościach rzutowych

Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.