Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Wędki W4 Powercast-T Cena już od 734.00 zł Pokaż produkty

Akcja oraz parametry tych wędek zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania skandynawskich łowców drapieżników. Przeznaczone są do łowienia multiplikatorem na przynęty typu: spinner baity, woblery czy nawet żywe przynęty. Wędki W4 Powercast są bardzo uniwersalne, a zbudowane zostały z najlepszych japońskich mat węglowych ‘TORAY’. Posiadają łączenie typu spigot, przelotki SeaGuide i uchwyt kołowrotka Fuji®. Seria W4 bazuje na uwielbianych wędziskach Dynamic Series. Wędki castingowe Westin W4 Powercast-T oferują niesłychany stosunek ceny do jakości! Posiadają duży zapas mocy, potrzebny do zarzucania i walki z rybami, a przy tym są niewiarygodnie czułe, co pozwala na wyczucie nawet najdelikatniejszych brań. Nasi testerzy postawili projektantów przed bardzo trudnym zadaniem. Od wędek tych wymagali więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy jednak wziąć jedną z nich do ręki- będziesz wdzięczny za ich skrupulatność.
Opublikuj:
Wędka Westin W4 Powercast-T 2sec | 8’6” / 2.55m | 5XH | 120-260g
Wędka Westin W4 Powercast-T 2sec | 8’6” / 2.55m | 5XH | 120-260g

Index: W402-0862-5XH


Ciężar wyrzutowy: 120-260 g
Długość: 255.00 cm
Długość transportowa: 133 cm
Ilość części: 2
Waga: 260.00 g

808.00 zł
out of stock icon Produkt niedostępny
Wędka Westin W4 Powercast-T 2sec | 8’6” / 2.55m | XXH | 40-130g
Wędka Westin W4 Powercast-T 2sec | 8’6” / 2.55m | XXH | 40-130g

Index: W402-0862-XXH


Ciężar wyrzutowy: 40-130 g
Długość: 255.00 cm
Długość transportowa: 133 cm
Ilość części: 2
Waga: 215.00 g

734.00 zł
out of stock icon Produkt niedostępny
Promocje wg kategorii
44.00 zł     79.00 zł
380.00 zł     590.00 zł
Abu Garcia
1150.00 zł     1400.00 zł
Abu Garcia
1100.00 zł     1376.00 zł

Wędki W4 Powercast-T

Akcja oraz parametry tych wędek zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania skandynawskich łowców drapieżników. Przeznaczone są do łowienia multiplikatorem na przynęty typu: spinner baity, woblery czy nawet żywe przynęty. Wędki W4 Powercast są bardzo uniwersalne, a zbudowane zostały z najlepszych japońskich mat węglowych ‘TORAY’. Posiadają łączenie typu spigot, przelotki SeaGuide i uchwyt kołowrotka Fuji®.

Seria W4 bazuje na uwielbianych wędziskach Dynamic Series. Wędki castingowe Westin W4 Powercast-T oferują niesłychany stosunek ceny do jakości! Posiadają duży zapas mocy, potrzebny do zarzucania i walki z rybami, a przy tym są niewiarygodnie czułe, co pozwala na wyczucie nawet najdelikatniejszych brań. Nasi testerzy postawili projektantów przed bardzo trudnym zadaniem. Od wędek tych wymagali więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy jednak wziąć jedną z nich do ręki- będziesz wdzięczny za ich skrupulatność.
Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.