Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Wędki W4 Powershad-T Cena już od 734.00 zł Pokaż produkty

Całodzienne rzucanie shadami w rozmiarze XXL brzmi jak ciężka praca, lecz kiedy w końcu złowisz wymarzone monstrum, wszelkie trudy odchodzą w niepamięć. Westin Powershad-T to mocne wędzisko, które ułatwi Ci te zadanie. Gdy tylko zatniesz wielkiego szczupaka, blank z najlepszych, japońskich mat węglowych Torayca® zadba o to, abyś to ty dyktował warunki holu. W4 Powershad-T ma stosunkowo miękką szczytówkę, ale posiada niesamowity zapas mocy, konieczny do skutecznego zacięcia. To wędka zaprojektowana głównie do łowienia miękkimi przynętami, ale równie dobrze spisze się przy połowach na duże woblery, spinnerbaity lub inne masywne przynęty na ciężkie drapieżniki. Uchwyt kołowrotka: Fuji® ACS Trigger Przelotki: SeaGuide® LTS Blank: Torayca® High Performance Carbon o wspaniałej akcji i właściwościach rzutowych Rękojeść z korka klasy Premium Robiony na zamówienie gumowy, antypoślizgowy gimbal Wzmocnienie z 90° Carbon Zaczep na haczyk KIGAN® Dostarczany w pokrowcu W4
Opublikuj:
Wędka Westin W4 Powershad-T 2sec | 7'3" / 2.18m | XXH | 50-150g
Wędka Westin W4 Powershad-T 2sec | 7'3" / 2.18m | XXH | 50-150g

Index: W403-0732-XXH


Ciężar wyrzutowy: 50-150 g
Długość: 218.00 cm
Długość transportowa: 113 cm
Ilość części: 2
Waga: 199.00 g

734.00 zł
Wędka Westin W4 Powershad-T 2sec | 8'6" / 2.55m | 3XH | 60-180g
Wędka Westin W4 Powershad-T 2sec | 8'6" / 2.55m | 3XH | 60-180g

Index: W403-0862-3XH


Ciężar wyrzutowy: 60-180 g
Długość: 255.00 cm
Długość transportowa: 133 cm
Ilość części: 2
Waga: 229.00 g

808.00 zł
out of stock icon Produkt niedostępny
Promocje wg kategorii
44.00 zł     79.00 zł
380.00 zł     590.00 zł
Abu Garcia
1100.00 zł     1376.00 zł
Abu Garcia
1150.00 zł     1400.00 zł

Wędki W4 Powershad-T

Całodzienne rzucanie shadami w rozmiarze XXL brzmi jak ciężka praca, lecz kiedy w końcu złowisz wymarzone monstrum, wszelkie trudy odchodzą w niepamięć. Westin Powershad-T to mocne wędzisko, które ułatwi Ci te zadanie. Gdy tylko zatniesz wielkiego szczupaka, blank z najlepszych, japońskich mat węglowych Torayca® zadba o to, abyś to ty dyktował warunki holu. W4 Powershad-T ma stosunkowo miękką szczytówkę, ale posiada niesamowity zapas mocy, konieczny do skutecznego zacięcia. To wędka zaprojektowana głównie do łowienia miękkimi przynętami, ale równie dobrze spisze się przy połowach na duże woblery, spinnerbaity lub inne masywne przynęty na ciężkie drapieżniki.

Uchwyt kołowrotka: Fuji® ACS Trigger
Przelotki: SeaGuide® LTS
Blank: Torayca® High Performance Carbon o wspaniałej akcji i właściwościach rzutowych
Rękojeść z korka klasy Premium
Robiony na zamówienie gumowy, antypoślizgowy gimbal
Wzmocnienie z 90° Carbon
Zaczep na haczyk KIGAN®
Dostarczany w pokrowcu W4
Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.