Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Nowość 2022 Kulki Pop-Up Squid S-Berry Custom Made

Cena już od 32.50 zł Pokaż produkty

Kulki proteinowe z serii Limited Edition to nowość będąca efektem współpracy specjalistów firmy Massive Baits z ekipą karpiarzy Fishing-Mart. Przynęty te zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych na wielu łowiskach karpiowych. Ich starannie dobrana receptura to połączenie szesnastu składników sypkich oraz czterech płynnych. Jest to kompozycja bogata w minerały oraz aminokwasy, co zapewnia doskonałe właściwości odżywcze, a także niespotykane walory smakowo-zapachowe. Dodatek mączki kalmarowej, oprócz kapitalnego zapachu, umożliwił uzyskanie doskonałej struktury, a w efekcie - świetnej pracy w wodzie. Główną nutę zapachową stanowi testowane w sezonie 2019 niezwykle skuteczne połączenie kalmara oraz truskawki. Kulki wystepują w wersji klasycznej oraz pop-up. Ekskluzywna edycja limitowana dostępna jedynie w sieci Fishing-Mart.
Opublikuj:
Polecane produkty

Kulki Pop-Up Squid S-Berry Custom Made

Kulki proteinowe z serii Limited Edition to nowość będąca efektem współpracy specjalistów firmy Massive Baits z ekipą karpiarzy Fishing-Mart. Przynęty te zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych na wielu łowiskach karpiowych. Ich starannie dobrana receptura to połączenie szesnastu składników sypkich oraz czterech płynnych. Jest to kompozycja bogata w minerały oraz aminokwasy, co zapewnia doskonałe właściwości odżywcze, a także niespotykane walory smakowo-zapachowe. Dodatek mączki kalmarowej, oprócz kapitalnego zapachu, umożliwił uzyskanie doskonałej struktury, a w efekcie - świetnej pracy w wodzie.
Główną nutę zapachową stanowi testowane w sezonie 2019 niezwykle skuteczne połączenie kalmara oraz truskawki. Kulki wystepują w wersji klasycznej oraz pop-up. Ekskluzywna edycja limitowana dostępna jedynie w sieci Fishing-Mart.
Massive Baits
Massive Baits

Massive Baits kulki, pellety


Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego posiadającym markę Massive Baits. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.
Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Baits tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.