Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Match Pro Kulki Top Mini Boilies Drilled Cena już od 8.50 zł Pokaż produkty

Seria najwyższej jakości przynęt w rozmiarze 8 mm. Długie i intensywne testy tych przynęt pozwoliły dopracować ich skład i właściwości tak aby były bardzo skuteczne w każdych warunkach. To co wyróżnia Matchpro Top Boiles to idealna miękkość, dzięki której ryby pewnie ją pobierają. Wyjątkowa lekkość kulki zapewnia bardzo naturalne zachowanie się w wodzie co niezwykle podnosi skuteczność łowienia. Top Matchpro Bolies są bardzo aromatyczne, oddając przez długi czas równomiernie aromat w wodzie co przekłada się na dużą ilość brań. Dodatkowo kulki posiadają otwór dzięki któremu bardzo łatwo i szybko można założyć przynętę. Różnorodność smaków i kolorów pozwala dopasować się każdemu wędkarzowi do aktualnych warunków panujących na łowisku.
Opublikuj:
Top Mini Boilies Drilled 25g 8mm - COLA
Promocja!
Top Mini Boilies Drilled 25g 8mm - COLA

Index: 979072


Rodzaj kulek: Kulki zanętowe
Smak / aromat: Cola
Średnica: 8.00 mm

8.50 zł
Top Mini Boilies Drilled 25g 8mm - TRUSKAWKA / STRAWBERRY
Top Mini Boilies Drilled 25g 8mm - TRUSKAWKA / STRAWBERRY

Index: 979074


Rodzaj kulek: Kulki zanętowe
Smak / aromat: Truskawka
Średnica: 8.00 mm

10.00 zł
Top Mini Boilies Drilled 25g 8mm - KIEŁBASA / SAUSAGE
Top Mini Boilies Drilled 25g 8mm - KIEŁBASA / SAUSAGE

Index: 979079


Rodzaj kulek: Kulki zanętowe
Smak / aromat: Kiełbasa
Średnica: 8.00 mm

10.00 zł
Promocje wg kategorii
Traper Kołowrotki Magnum Feeder
Nowość 2020!
Promocja!
210.00 zł     340.00 zł
8.50 zł     12.20 zł
7.50 zł     12.20 zł
9.70 zł     13.50 zł

Kulki Top Mini Boilies Drilled

Seria najwyższej jakości przynęt w rozmiarze 8 mm. Długie i intensywne testy tych przynęt pozwoliły dopracować ich skład i właściwości tak aby były bardzo skuteczne w każdych warunkach.

To co wyróżnia Matchpro Top Boiles to idealna miękkość, dzięki której ryby pewnie ją pobierają. Wyjątkowa lekkość kulki zapewnia bardzo naturalne zachowanie się w wodzie co niezwykle podnosi skuteczność łowienia.

Top Matchpro Bolies są bardzo aromatyczne, oddając przez długi czas równomiernie aromat w wodzie co przekłada się na dużą ilość brań. Dodatkowo kulki posiadają otwór dzięki któremu bardzo łatwo i szybko można założyć przynętę.

Różnorodność smaków i kolorów pozwala dopasować się każdemu wędkarzowi do aktualnych warunków panujących na łowisku.
Match Pro
Match Pro
Firma Match Pro działa prężnie na rynku wędkarskim od 2007 roku. Od 2016 roku produkujemy zanęty, dodatki i aromaty wędkarskie. Swoją ofertę opieramy na wieloletnich doświadczeniach wędkarskich, zdobytych na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Po przez proces ciągłego rozwoju staramy się dopasować ofertę dla każdego wędkarza. Nasza oferta zadowoli w szczególności bardzo wymagających zawodników sportowych jak i tych amatorsko wędkujących.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.