Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Mustad Haczyki VGB Dropshot Hook

Cena już od 27.00 zł Pokaż produkty

Lunker city przedstawia nowe haczyki typu drop shot – VGB (Vertical Gap Bend). Haczyk VGB został zaprojektowany w oparciu o oryginalny, opatentowany projekt słynnych haczyków Texposer. Oryginalny styl haczyka z ostrym kątem zapobiega ześlizgiwaniu się przynęty z haczyka, a ostry grot zapewnia łatwe zacięcia. Z pewnością zauważysz, że kształt haczyka utrudnia rybie zsunięcie się z niego, znacznie zmniejszając ryzyko utraty złapanego okazu. Jeśli wędkujesz używając metody Drop Shot, musisz wypróbować ten profesjonalny haczyk.
Opublikuj:
VGB Dropshot Hook #2 10szt.
VGB Dropshot Hook #2 10szt.

Index: 00125


Ilość: 10 szt.
Rozmiar: 2

27.00 zł
VGB Dropshot Hook #2 25szt.
VGB Dropshot Hook #2 25szt.

Index: 00126


Ilość: 25 szt.
Rozmiar: 2

41.00 zł
VGB Dropshot Hook #1/0 10szt.
VGB Dropshot Hook #1/0 10szt.

Index: 00129


Ilość: 10 szt.
Rozmiar: 1/0

28.00 zł
VGB Dropshot Hook #1/0 25szt.
VGB Dropshot Hook #1/0 25szt.

Index: 00130


Ilość: 25 szt.
Rozmiar: 1/0

51.00 zł

Haczyki VGB Dropshot Hook

Lunker city przedstawia nowe haczyki typu drop shot – VGB (Vertical Gap Bend). Haczyk VGB został zaprojektowany w oparciu o oryginalny, opatentowany projekt słynnych haczyków Texposer. Oryginalny styl haczyka z ostrym kątem zapobiega ześlizgiwaniu się przynęty z haczyka, a ostry grot zapewnia łatwe zacięcia.

Z pewnością zauważysz, że kształt haczyka utrudnia rybie zsunięcie się z niego, znacznie zmniejszając ryzyko utraty złapanego okazu.

Jeśli wędkujesz używając metody Drop Shot, musisz wypróbować ten profesjonalny haczyk.
Mustad
Mustad
Związki firmy Mustad z polskim rynkiem wędkarskim trwają nieprzerwanie od prawie stu lat. MUSTAD tak głęboko wrósł w tradycję polskiego wędkarstwa, że każdy kto łowił, łowi lub będzie łowił ryby, na każdym kroku musi mieć kontakt z jego wyrobami. Prawie co trzeci haczyk albo kotwica kupowane na świecie pochodzą z firmy, której pełna nazwa brzmi O.Mustad & Son AS. MUSTAD zajmuje poczesne miejsce w historii rozwoju branży wędkarskiej na świecie. Jest przykładem sukcesu, jaki może odnieść konsekwentnie prowadzona, wielopokoleniowa firma oparta na tradycji rodzinnej. Jej historia zaczęła się w 1832 roku, w małym miasteczku Gjovik, w środkowej Norwegii. Niewielka kuźnia, w której produkowano różnego rodzaju wyroby użytkowe, w roku 1877 zaczęła swą przygodę z hakami wędkarskimi. Tak powstała pierwsza na świecie fabryka haczyków i kotwic prze­znaczonych dla zawodowych rybaków i wędkarzy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.