Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
07/03/2022
Nowości Shimano, Savage Gear, Molix i Headbanger!

Nowości


Tego newsa rozpoczynamy od kolejnych nowości marki Shimano. W naszej ofercie znajdziecie nowe multiplikatory, kołowrotki, wędki spinningowe i przynęty tego producenta. Dodatkowo produkty Shimano dostępne są w specjalnych, obniżonych cenach!
Multiplikatory Metanium DC


Kołowrotki Twin Power XD

nowe rozmiary

Wędki Curado Spinning


Wędki Sustain Spinning


Przynęty Ocea Head Dip Flash Boost


Woblery Cardiff ML Bullet AR-CZ Savage Gear mamy nowe Kołowrotki SG4AG, które kolorystyką idealnie pasują do wędek z serii SG4! Poza kołowrotkami w naszej ofercie znajdziecie jeszcze nowe główki jigowe.
Główki jigowe Ball JigHead


Główki jigowe Ball JigHead


Główki jigowe Ball JigheadOferta włoskich przynęt Molix powiększyła się o dwie nowe serie! Nowe kolory znajdziecie też w pozostałych seriach!
Przynęty Pencil Popper 200T


Przynęty WTD 110


Przynęty Trago Vib

nowe kolory

Woblery HDM 90B Heavy Duty Minnow 90 Baitfish

nowe kolory

Woblery Stick Bait 120 Baitfish

nowe kolory

Przynęty Ra shad Real Action Shad

nowe kolory


Polując na największe szczupaki, należy zadbać o dobór odpowiednich przynęt. Do takich zdecydowanie zaliczają się przynęty Headbanger Colossus Curly 31 cm! Na nieco mniejsze drapieżniki polecamy skuteczne woblery Cranky Shad oraz przynęty BangerRibs.
Przynęty Headbanger Colossus Curly 31cm


Woblery Headbanger Cranky Shad


Przynęty Headbanger BangerRibsW ofercie marki Fox Rage znajdziecie nowe Torby Voyager Camo Welded Bag oraz Przynęty Replicant Realistic Pike w nowych rozmiarach - 10 i 15 centymetrów!Wyglądaj elegancko i reprezentacyjnie, będąc ubranym w swoją ulubioną markę wędkarską! – To właśnie oferuje Westin Dry Polo.Nowości nie brakuje także w ofercie japońskich przynęt. Pierwszą z nich jest seria przynęt 3D Inshore Popper od Yo-Zuri!Kolejną japońską nowością są woblery ZBL Devil Flatter Trout Tune od Zipbaits!Kompletując sprzęt na nadchodzący sezon feederowy, warto sprawdzić ofertę marki Preston! Szczególnie polecamy kołowrotki Preston Magnitude, które sprawdzą się zarówno do metody, jak i do klasyka!Do szerokiej oferty linek muchowych Guideline dodaliśmy nowy model Fario CDC WF. Jeżeli łowisz płochliwe pstrągi z lekkim sprzętem w czystych, małych wodach ta linka jest dla Ciebie!Dla muszkarzy mamy nowe nawijarki Smhaen Classic Bobbin Holders wykonane w bardzo wysokim standardzie!Dostawykołowrotków Penn Spinfisher VI

kołowrotków Savage Gear SG6 FD

kołowrotków karpiowych Daiwa

różne modele

przynęt miękkich Keitech

duża dostawa

linek muchowych Cortland

materiałów muchowych FutureFly


Sebastian Biłka
Fishing-Mart