Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Preston Innovations Nowość 2022 Wędki Ignition Method Feeder

Cena już od 380.00 zł Pokaż produkty

Szeroka gama wędzisk, które doskonale nadają się do każdego komercyjnego połowu, sprawdzą się także na wodach naturalnych. Płynne działanie i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że są one bezkonkurencyjne w stosunku jakości do ceny. W asortymencie znajdzie się wędka na każdą sytuację. Każda wędka Preston Ignition Method Feeder jest dostarczana z dwiema szczytówkami węglowymi, 1oz i 2oz. Ignition 12ft Method Feeder - Jak sama nazwa wskazuje, jest to doskonała wędka do metody, zdolna do rzucania na duże odległości, progresywna akcja jest odpowiednia nie tylko na duże karpie, ale także na leszcze i mniejsze gatunki.
Opublikuj:
Wędka Preston Ignition Method Feeder 12ft 3.60m 60g 2+quivertip (1oz, 2oz)
Nowość 2022!
Wędka Preston Ignition Method Feeder 12ft 3.60m 60g 2+quivertip (1oz, 2oz)

Index: 0080027


Ciężar wyrzutowy: 60 g
Długość: 360.00 cm
Ilość części: 2+2
Szczytówki w zestawie: 1, 2 oz

380.00 zł
Promocje wg kategorii
Browning Wędki Silverlite Jens Koschnick Feeder
Nowość 2022!
Promocja!
465.00 zł     516.00 zł
Dragon Kołowrotki Megabaits Combat Feeder FD
Nowość 2022!
Promocja!
90.00 zł     112.00 zł
3.50 zł     7.80 zł

Wędki Ignition Method Feeder

Szeroka gama wędzisk, które doskonale nadają się do każdego komercyjnego połowu, sprawdzą się także na wodach naturalnych. Płynne działanie i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że są one bezkonkurencyjne w stosunku jakości do ceny. W asortymencie znajdzie się wędka na każdą sytuację. Każda wędka Preston Ignition Method Feeder jest dostarczana z dwiema szczytówkami węglowymi, 1oz i 2oz.

Ignition 12ft Method Feeder - Jak sama nazwa wskazuje, jest to doskonała wędka do metody, zdolna do rzucania na duże odległości, progresywna akcja jest odpowiednia nie tylko na duże karpie, ale także na leszcze i mniejsze gatunki.
Preston Innovations
Preston Innovations
Przeznaczony dla poważnych wędkarzy wyczynowych Preston Innovations oferuje szeroką gamę produktów, które pasują do wielu różnych stylów łowienia. Od zwykłych wędkarzy po profesjonalnych zwycięzców zawodów, w naszej zróżnicowanej i szerokiej gamie wysokiej jakości produktów znajdziesz coś dla każdego wędkarza.
Mamy jeden z najsilniejszych i najpotężniejszych wędkarzy, takich jak Des Shipp, Lee Kerry, Neil McKinnon i Andy Findlay, którzy regularnie pojawiają się na naszych spotkaniach poświęconych rozwojowi produktów, nic więc dziwnego, że nasza oferta jest tak imponująca i obszerna.
Nieoceniony wkład tych zwycięskich profesjonalistów pomaga nam wytwarzać innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, które są nie tylko praktyczne, ale naprawdę dają wędkarzom przewagę - zwłaszcza w sytuacjach związanych z łowieniem wyczynowym.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.