Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Wapsi

Materiały muchowe Wapsi

Wapsi

Wapsi Pudełko UTC Vial Box 40 Pop-Top Vials
Nowość 2021!
Cena od 180.00 zł

Wapsi

Wapsi Pudełko UTC Combo Box 15 Pop-Top Vials
Nowość 2021!
Cena od 135.00 zł

Wapsi

Wapsi Sierść Kozy Arctic Goat
Nowość 2021!
Cena od 22.00 zł

Wapsi

Wapsi Gumki Barred Round Rubber Medium
Nowość 2021!
Cena od 17.00 zł

Wapsi

Wapsi Przędze Polypropylene Floating Yarn
Nowość 2021!
Cena od 9.60 zł

Wapsi

Wapsi Dubbing SLF Prism Multi-Laminated Synthetic
Nowość 2021!
Cena od 12.50 zł

Wapsi

Cena od 13.40 zł

Wapsi

Cena od 25.50 zł

Wapsi

Cena od 17.80 zł

Wapsi

Cena od 4.70 zł

Wapsi

Cena od 4.50 zł

Wapsi

Cena od 17.00 zł

Wapsi

Cena od 6.90 zł

Wapsi

Cena od 9.90 zł
Wapsi to marka rodem z USA o ponad 60 letniej historii w dostarczaniu materiałów dla wędkarzy muchowych. Firma rozpoczynała od produkcji sztucznych much, których w początkowym okresie wytwarzała około 15000 na tydzień, z czasem rozszerzyła działalność o materiały muchowe Wapsi, które z czasem stały się ważniejszą częścią biznesu.
Trochę o historii: Z pewną pomocą finansową i zachętą właściciela firmy Wapsi Produce, Lacey założyła firmę Wapsi Fly Company. Wcześniej był zatrudniony w przetwórni drobiu, która zapewniała gotowe źródło piór. To, wraz z zachętą, wyobraźnią i sporą umiejętnością wykonywania much, stało się podstawą jego nowego biznesu. Nazwa Wapsi była naturalna, ponieważ mieszczące ją budynki znajdowały się nad brzegiem rzeki Wapsipinicon.
Wapsi wprowadziło wiele produktów muchowych: Lead Eyes, Wooly Bugger Marabou, farbowane pióra Grizzly Marabou, miękkie garbowane skóry królika, barwione skóry bażanta, Mylar Cord, Ultra Chenille, Razor Foam, Thin Skin, Foam Popper Body, Sili Legs. Tak wysokiej jakości dubbingi jak Camel, Antron, Angora Goat i Superfine są przetwarzane w Wapsi. Premo Deer Hair, Lead Free Wire i Lead Free Eyes są również pierwszymi produktami Wapsi.
Dziś Wapsi zajmuje powierzchnię 62 000 stóp kwadratowych i planuje dalszą ekspansję. Wapsi cieszy się, że jest częścią rozwijającej się branży, w której naszych konkurentów możemy traktować jak przyjaciół.
Ann i Tom patrzą w przyszłość. Trzej ich synowie, Karl, Joe i Eric, są teraz istotnymi częściami firmy. Planują nadal być częścią Wapsi w miarę jej rozwoju i zmian.
Jesteśmy dumni z tych osiągnięć i planujemy dalej ciężko pracować nad dostarczaniem wysokiej jakości materiałów do wykonywania sztucznych much.