Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Salmo Nowość 2020 Woblery Rattlin Hornet Shallow Cena już od 35.00 zł Pokaż produkty

Woblery Rattlin Hornet Shallow to doskonałe przynęty do łowienia każdej drapieżnej ryby w płytkiej wodzie. - Ta sama, świetna praca i efekty wabiące, co w modelu Rattlin’ Hornet - Wyposażony w system Salmo do dalekich, dokładnych rzutów - Wewnętrzna grzechotka wabiąca - Głębokość nurkowania do: 0.5 metra (3.5), 0.7 metra (4.5) - Dostępny w 6 bardzo łownych kolorach: Bright Beetle, Fire Bug, Green Tiger, Real Cockchafer, Holographic Real Dace i Supernatural Perch - Wykonany w Polsce
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
11.00 zł     18.00 zł
Perch'ik
10.00 zł     16.00 zł
18.00 zł     34.20 zł
4.10 zł     8.20 zł

Woblery Rattlin Hornet Shallow

Woblery Rattlin Hornet Shallow to doskonałe przynęty do łowienia każdej drapieżnej ryby w płytkiej wodzie.
- Ta sama, świetna praca i efekty wabiące, co w modelu Rattlin’ Hornet
- Wyposażony w system Salmo do dalekich, dokładnych rzutów
- Wewnętrzna grzechotka wabiąca
- Głębokość nurkowania do: 0.5 metra (3.5), 0.7 metra (4.5)
- Dostępny w 6 bardzo łownych kolorach: Bright Beetle, Fire Bug, Green Tiger, Real Cockchafer, Holographic Real Dace i Supernatural Perch
- Wykonany w Polsce
Salmo
Salmo

Woblery Salmo


Polskie woblery Salmo. Założycielem firmy Salmo i głównym projektantem przynęt tej marki jest Pan Piotr Piskorski. Firma SALMO powstała w 1991 roku na fali wielkich przemian ustrojowych w Polsce. Jej założycielami byli Piotr Piskorski i Radosław Zaworski – absolwenci studiów ichtiologicznych i zapaleni wędkarze. To właśnie ich wielka pasja do wędkarstwa była i jest nadal inspiracją i siłą napędową firmy. Nie ma oprócz SALMO na świecie producenta przynęt, który obok pasji do wędkarstwa i zdolności, zainwestowałby profesjonalną wiedzę o biologii ryb.
Od początku podzielili oni między siebie zadania w firmie – Piotr zajmuje się projektowaniem przynęt, a Rado stara się jak najszybciej wprowadzić te pomysły w życie czyli do produkcji. Ideologia firmy i plany działania na przyszłość są oczywiście wynikiem dyskusji. Jedno było jednak pewne od pierwszych chwil istnienia firmy woblery Salmo muszą to być kojarzone z najwyższą jakością. Taka filozofia, choć kłopotliwa i bynajmniej nie ułatwiająca startu młodej firmie, zaowocowała stosunkowo szybko pozytywnymi efektami.
W ciągu kilku lat można było już znaleźć woblery firmy w większości krajów europejskich. Bardzo istotny był coroczny udział w międzynarodowych targach wędkarskich. Pierwszy raz woblery Salmo wystawiła swoje wyroby w Genewie w 1995 r i od tej pory nie opuszcza żadnych targów EFTTEX. Aktualnie polski producent ma dystrybutorów w ponad 40stu krajach na wszystkich kontynentach.
Doskonałe pomysły nie rodzą się jak wiadomo z niczego. Firma SALMO jest dumna ze współpracy z najlepszymi wędkarzami z Europy oraz z USA. Wiedza i doświadczenie projektantów i konstruktorów SALMO wsparta sugestiami mistrzów wędki z całego świata owocuje produktami najwyższej klasy.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.