Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Westin

Koszulki Westin Pro Guide UPF Long Sleeve

Cena już od 202.00 zł Pokaż produkty

Dzięki koszulce wędkarskiej z długim rękawem Westin Pro Guide UPF wędkarze nie muszą już wybierać między chłodnym komfortem i wszechstronną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ta koszula posiada super lekki, szybkoschnący 100% poliester, aby zachować chłód, długie rękawy, kaptur i ochronę przeciwsłoneczną UPF 50, aby chronić skórę. 100% poliestru Ochrona przeciwsłoneczna UPF 50 Odprowadza wilgoć i szybko schnie Trzyczęściowy kaptur Wygodny kołnierz bez naszywek/metek Standardowy krój
Opublikuj:
Koszulka Westin Pro Guide UPF Long Sleeve - M
Koszulka Westin Pro Guide UPF Long Sleeve - M

Index: A71-506-M


Długość całkowita: 71.00 cm
Długość rękawa (od pachy): 66 cm
Obwód w klatce (na zewnątrz) (1/2): 55.00 cm
Rozmiar: M

202.00 zł
Koszulka Westin Pro Guide UPF Long Sleeve - XXL
Koszulka Westin Pro Guide UPF Long Sleeve - XXL

Index: A71-506-XXL


Długość całkowita: 74.00 cm
Długość rękawa (od pachy): 71 cm
Obwód w klatce (na zewnątrz) (1/2): 62.50 cm
Rozmiar: XXL

202.00 zł
Koszulka Westin Pro Guide UPF Long Sleeve - 3XL
Koszulka Westin Pro Guide UPF Long Sleeve - 3XL

Index: A71-506-3XL


Długość całkowita: 75.00 cm
Długość rękawa (od pachy): 72 cm
Obwód w klatce (na zewnątrz) (1/2): 65.00 cm
Rozmiar: 3XL

202.00 zł

Koszulki Pro Guide UPF Long Sleeve

Dzięki koszulce wędkarskiej z długim rękawem Westin Pro Guide UPF wędkarze nie muszą już wybierać między chłodnym komfortem i wszechstronną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ta koszula posiada super lekki, szybkoschnący 100% poliester, aby zachować chłód, długie rękawy, kaptur i ochronę przeciwsłoneczną UPF 50, aby chronić skórę.

100% poliestru
Ochrona przeciwsłoneczna UPF 50
Odprowadza wilgoć i szybko schnie
Trzyczęściowy kaptur
Wygodny kołnierz bez naszywek/metek
Standardowy krój
Westin
Westin

Wędki Westin, przynęty sztuczne, ubrania


Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.
Ostatnie komentarze
Piotr W.
14.07.2021
Koszulka robi robotę. W niej naprawdę nie jest gorąco. Jest tylko jedna wada - kolor. Przy moim chodzeniu nad Wisłą, po jednym wypadzie cała uwalona.

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.