Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Nowość 2021 Przynęty MonsterVibe Colorado Blades Cena już od 60.00 zł Pokaż produkty

Czasami potrzeba potwora do złapania prawdziwego potwora. I to jest dokładnie to, do czego jest przeznaczony Westin MonsterVibe! Prostym rzutem i prowadzeniem możesz stworzyć prawdziwy chaos pod powierzchnią, który wywoła walkę między “mamuśkami” o to, która pierwsza go dopadnie. MonsterVibe posiada konstrukcję pozwalającą łowić nim w zaroślach i zaczepach. Do tej przynęty dodaliśmy kąsek w postaci RingTeez'a CT na haku trailer, co sprawia, że mamy wiele typów przynęt w jednej. Jest to pardzo profesjonalna błystka, którą łowi się w łatwy sposób, a przy tym przynosi fantastyczne rezultaty. Ruszaj więc na zarośnięte jeziorka i wyciągaj “wielkie mamuśki” z ciemności! • Konstrukcja antyzaczepowa oparta na Ricky the Roach • Ręcznie malowane kolorowe detale • Robione na zamówienie podwójne skrzydełka Westin Double Colorado • Antyzaczepowa konstrukcja • Może być prowadzony bardzo powoli • Najwyższej jakości silikonowe niteczki • Haki Japanese-Style X-Strong ze stali węglowej • Hak typu trailer z gumą RingTeez CT (wymienna) • Wytrzymały drut o średnicy 1,5mm
Opublikuj:
Przynęta Westin MonsterVibe Colorado Blades 65g - Flash Firetiger
Nowość 2021!
Przynęta Westin MonsterVibe Colorado Blades 65g - Flash Firetiger

Index: P053-585-058


Waga: 65.00 g

60.00 zł
Przynęta Westin MonsterVibe Colorado Blades 65g - Flash Roach
Nowość 2021!
Przynęta Westin MonsterVibe Colorado Blades 65g - Flash Roach

Index: P053-586-058


Waga: 65.00 g

60.00 zł
Przynęta Westin MonsterVibe Colorado Blades 65g - Flash Red
Nowość 2021!
Przynęta Westin MonsterVibe Colorado Blades 65g - Flash Red

Index: P053-587-058


Waga: 65.00 g

60.00 zł
Promocje wg kategorii
15.00 zł     37.50 zł
17.00 zł     14.00 zł
15.00 zł     24.00 zł
15.00 zł     31.50 zł

Przynęty MonsterVibe Colorado Blades

Czasami potrzeba potwora do złapania prawdziwego potwora. I to jest dokładnie to, do czego jest przeznaczony Westin MonsterVibe! Prostym rzutem i prowadzeniem możesz stworzyć prawdziwy chaos pod powierzchnią, który wywoła walkę między “mamuśkami” o to, która pierwsza go dopadnie. MonsterVibe posiada konstrukcję pozwalającą łowić nim w zaroślach i zaczepach. Do tej przynęty dodaliśmy kąsek w postaci RingTeez'a CT na haku trailer, co sprawia, że mamy wiele typów przynęt w jednej. Jest to pardzo profesjonalna błystka, którą łowi się w łatwy sposób, a przy tym przynosi fantastyczne rezultaty. Ruszaj więc na zarośnięte jeziorka i wyciągaj “wielkie mamuśki” z ciemności!

• Konstrukcja antyzaczepowa oparta na Ricky the Roach
• Ręcznie malowane kolorowe detale
• Robione na zamówienie podwójne skrzydełka Westin Double Colorado
• Antyzaczepowa konstrukcja
• Może być prowadzony bardzo powoli
• Najwyższej jakości silikonowe niteczki
• Haki Japanese-Style X-Strong ze stali węglowej
• Hak typu trailer z gumą RingTeez CT (wymienna)
• Wytrzymały drut o średnicy 1,5mm

Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.