Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Westin Wędki W6 Finesse-T T&C Cena już od 1175.00 zł Pokaż produkty

Jeśli lubisz łowić drapieżniki na niewielkie przynęty, wędka W6 Finesse-T T&C (Texas & Carolina) będzie Twoją nową ulubienicą. Jest bardzo lekka, czuła i charakteryzuje się szybką, szczytową akcją, która pozwoli na zarejestrowanie najdelikatniejszych brań i pewne zacięcie. Wędka doskonale współpracuje z miękkimi przynętami, jednak można użyć jej również do łowienia okoni, bassów, czy też sandaczy przy pomocy niewielkich woblerów. Wędki Finesse to nowy rozdział w projektowaniu wędzisk - stań się jego częścią. Dzielony dolnik wykonany z wysokiej jakości pianki EVA Uchwyt kołowrotka: Fuji® SKTS, pokryty gumą Przelotki: Fuji® SiC Blank: wysokiej klasy blank węglowy Torayca®, gwarantujący doskonałą akcję, moc oraz właściwości rzutowe Specjalnie zaprojektowany, antypoślizgowy, gumowy gimbal Niskoprofilowe omotki przelotek Zaczep na hak PacBay®
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
44.00 zł     79.00 zł
380.00 zł     590.00 zł
Abu Garcia
1100.00 zł     1376.00 zł
Abu Garcia
1150.00 zł     1400.00 zł

Wędki W6 Finesse-T T&C

Jeśli lubisz łowić drapieżniki na niewielkie przynęty, wędka W6 Finesse-T T&C (Texas & Carolina) będzie Twoją nową ulubienicą. Jest bardzo lekka, czuła i charakteryzuje się szybką, szczytową akcją, która pozwoli na zarejestrowanie najdelikatniejszych brań i pewne zacięcie. Wędka doskonale współpracuje z miękkimi przynętami, jednak można użyć jej również do łowienia okoni, bassów, czy też sandaczy przy pomocy niewielkich woblerów. Wędki Finesse to nowy rozdział w projektowaniu wędzisk - stań się jego częścią.

Dzielony dolnik wykonany z wysokiej jakości pianki EVA
Uchwyt kołowrotka: Fuji® SKTS, pokryty gumą
Przelotki: Fuji® SiC
Blank: wysokiej klasy blank węglowy Torayca®, gwarantujący doskonałą akcję, moc oraz właściwości rzutowe
Specjalnie zaprojektowany, antypoślizgowy, gumowy gimbal
Niskoprofilowe omotki przelotek
Zaczep na hak PacBay®
Westin
Westin
Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.